Prekonaj svoje limity

Dobrodružné preteky pre vesmírnych nadšencov

Vždy som sníval o ceste do vesmíru. V roku 2013 sa tento sen stal skutočnosťou. Vyhral som lístok v súťaži Axe Apollo Space Academy.

Možnosť letieť do vesmíru by som teraz rád priblížil každému. 

Budeme testovať limity tvojho tela, hlavy a odhodlania. Sme zástancami férovej a transparentnej súťaže. Tento zážitok ti zmení život.

Staň sa Spaceman-om.
Róbert Vokál, zakladateľ

 

Sme tím profesionálov z rôznych oblastí a mierime ku hviezdam. Veríme v ľudstvo, vesmírne odvetvia a trasparentnú férovú súťaž. Kombináciou našich skúseností z IT vývoja, prevádzky a dodávania projektov, doručíme pre vás viacej ako iba aplikačný a výberový proces. Bezchybný dizajn a výborné užívateľské rozhranie bude slúžiť pre váš pôžitok. Nepomýľte si to, vaša cesta bude podložená vedou, serióznym letectvom a pilotovaním, tak ako náročnými športovými a súťažnými disciplínami pre výber víťaza. Bez ohľadu na vaše umiestnenie, alebo počet etáp cez ktoré postúpite, zabezpečíme a zorganizujeme všetku potrebnú podporu, pokrývajúc hlavne váš komfort a pohodlie na všetkých aktivitách. Bezpečnosť a zdravie na prvom mieste, ale tiež zábava a napätie spojené s celkovým úžasným zážitkom vás presvedčí, aby ste sa vrátili každý rok"


Róbert Vokál - Founder, CEO and future astronaut
Martin Gašparovič - Chief Event Officer